Your cart is empty

Servis Destek Merkezi

Servis
card

İletişim

MET MÜHENDİSLİK İNŞAAT ELEKTRİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
DOĞALGAZ ISI VE KLİMA SİSTEMLERİ

Küçük Bakkalköy Mah. Koca Sinan Caddesi No: 38/A
Ataşehir / İSTANBUL

İGDAŞ YETKİ NO : 10793

TİCARET SİCİL NO : 493653

TEL : 0216 576 61 60 PBX
FAX : 0216 573 46 36

Product Image 1
  • Product Image 1

Buderus GB 042-22 K Konfor Plus Yoğuşmalı Kombi

 
  • Isıtma kapasitesi : 19.000 k.cal/h
  • Kullanım suyu kapasitesi: 24.500 k.cal/h
  • Hermetik yatay baca seti
  • Oda Termostadı Hariç
Çok Düşük Yakıt Tüketimi
- Yoğuşma teknolojisi sayesinde, su buharındaki enerjiden faydalanır. Alt ısıl değere göre %107′ye varan (40/30°C sistemde) norm kullanma verimine sahiptir.
- Magnezyum – Alüminyum – Silisyum alaşımlı WB6 eşanjör sayesinde yüksek verim ve çok uzun ömür.
- Geliştirilmiş ısı iletimi sayesinde, baca gazı sıcaklıkları çok düşük seviyelere iner. - Alev boyunu ihtiyaca göre ayarlayarak, dur/kalk yapmadan çalışır.
İleri Teknoloji Ürünü Brülör Tasarımı
- Ön karışımlı alev yüzeyli paslanmaz çelik brülör ile “Mavi Melek” sınır değerlerinin altında çok düşük zararlı gaz emisyon değerlerine sahiptir.
- Pilot alevli klasik sistemlere göre patlamasız ve çok daha sessiz devreye girer.
Daha Yüksek Sıcak Su Kapasitesi
- Isıtma kapasitesi 18.750 kcal/h iken, daha yüksek kullanma sıcak suyu sunabilmek için kapasitesini 24.080 kcal/h’e çıkarmaktadır. Yapısındaki 28 kW sıcak su eşanjörü sayesinde dakikada 12 litre sıcak su hazırlar.
- İstenirse belirli periyotlarla üç yollu vananın yönünü değiştirerek sıcak su ihtiyacı olmasa da sıcak su eşanjöründe hep sıcak su tutar. Böylece kullanma sıcak suyu ihtiyacı doğduğu anda eşanjörü ısıtmakla vakit kaybetmeden anında konfor sağlanır.
Çok Sessiz Çalışma
- Kütüphanelerde hedeflenen ses seviyesinin bile altında
- Tam kapasitede 36db(A)
Türkiye Şartlarına Uygunluk
- Düşük gaz basınçlarında ve düşük voltajda emniyetli (175V) çalışmaya devam edebilme
- Mg-Al-Si Silindirik eşanjör sayesinde aralara girerek korozyona ve dolayısıyla delinmelere sebep olan klora karşı üstün korumaya sahiptir.
Tam Emniyet
- Anti-blokaj sistemi ve Donma emniyeti.
- Baca sensörü, fark basınç presostatı, limit termostat ve akış kontrol sensörü ile tam emniyetli bir çalışma sağlar. Cihaz içinde ayrıca 3 bar emniyet ventili mevcuttur.
    Ürün Kataloğu

Buderus GB 042-22 K Konfor Plus Yoğuşmalı Kombi:

  Isıtma kapasitesi : 19.000 k.cal/h Kullanım suyu kapasitesi: 24.500 k.cal/h Hermetik yatay baca seti Oda Termostadı Hariç Çok Düşük Yakıt Tüketimi – Yoğuşma teknolojisi sayesinde, su buharındaki enerjiden faydalanır. Alt ısıl değere göre %107′ye varan (40/30°C sistemde) norm kullanma verimine sahiptir. – Magnezyum – Alüminyum – Silisyum alaşımlı WB6 eşanjör sayesinde yüksek verim ve çok uzun ömür. – Geliştirilmiş ısı iletimi sayesinde, baca gazı sıcaklıkları çok düşük seviyelere iner. – Alev boyunu ihtiyaca göre ayarlayarak, dur/kalk yapmadan çalışır. İleri Teknoloji Ürünü Brülör Tasarımı – Ön karışımlı alev yüzeyli paslanmaz çelik brülör ile “Mavi Melek” sınır değerlerinin altında çok düşük …

  • Fiyat: 2.150 ₺
İgdaş Yetki No

Çözüm Ortakları

Bankalar